Sklenená fľaša U-Konserve 590 ml neónovo oranžová

 
Dostupnosť Skladom (4 ks)
€14,90
€12,42 bez DPH
   
Kód tovaru AD3900
Výrobca U-Konserve
Kategória Sklenené fľaše
Záruka 2 roky
 
 

Ľahká sklenená fľaša, ktorá nepreteká, bezpečná a šetrná k životnému prostrediu. Využijete ju na každodennú hydratáciu do práce, školy, na cestovanie či na hodinu jógy.

Objem: 590 ml
Hmotnosť: 300 g
Rozmery: výška 24 cm, priemer fľaše 6,3 cm
Materiál: fľaša - borosilikátové sklo, puzdro - potravinársky silikón, uzáver - polypropylén (plast #5), zátka v uzávere - potravinársky silikón

Silikónové púzdro s protišmykovým povrchom poskytuje zvýšenú ochranu skla. Plastový uzáver so silikónovou zátkou nemá závit, fľaša sa zatvára zatlačením uzáveru. Vďaka tesnej zátka fľaša nepreteká a tekutina je v kontakte len so sklom a silikónovou zátkou.

Ako u každého iného skleneného výrobku, buďte opatrný pri skladovaní a manipulácii, a vyhnite sa extrémnym zmenám teplôt kedy môže dôjsť k prasknutiu skla. Zaobchádzajte opatrne pri plnení s horúcimi tekutinami.

Fľaša nie je určené pre použitie v rúre, mikrovlnnej rúre a mrazničke. Výrobok a jeho súčasti je možné umývať v umývačke riadu – odporúčaný je horný kôš umývačky. Výskumy však poukazujú, že výrobky z plastu (konkrétne vrchnák fľaše) by sa nemali vystavovať vysokým teplotám (napr. rúra, ale aj umývačka riadu).

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní môžu vkladať príspevky. Prosíme, prihláste se alebo sa zaregistrujte .