Bambusové slamky Mobake 10 ks + 1 kefka na čistenie

Skladom (1 ks)
Kód: 2468
Značka: Mobake
€9,90 €8,25 bez DPH
Kategória: Eko Slamky

Balenie obsahuje 10 ks bezobalových bambusových slamiek + 1 čistiacu kefku na slamky.

10 ks bambusových slamiek bez obalu.

Slamky sú vyrobené zo 100% bambusu, bez pridaných lepidiel a náterov. Sú opakovateľne použiteľné. Dĺžka: 22 cm a priemer 0,5 – 0,8 cm. 100% rozložiteľné. Po každom použití odporúčame ich dôkladne vysušiť a vyčistiť Kefkou na Slamky.

Údržba:

Bambusové slamky sú zo 100% prírodného materiálu a sú určené na opakované používanie. Pre dlhšiu životnosť však odporúčame:

  • pred prvým použitím slamku dôkladne prečistite

Keďže slamky sa vyrábajú prevŕtaním tenkej stonky bambusu, je lepšie keď si ju pred prvým použitím prečistiť čistiacou „štetkou“ a premyť vodou.

  • nepoužívajte ju zbytočne s alkoholickými alebo mliečnymi nápojmi

Mliečne a alkoholické nápoje môžu zanechať nepríjemnú pachovú stopu, predovšetkým pri dlhodobom používaní a nedostatočnom vyčistení po použití. Preto aj tu platí, po použití slamky dôkladne prečistiť a prepláchnuť vodou.

  • neponárajte slamky do tekutín dlhodobo

Dlhodobé vystavenie vlhku a mokru môže spôsobiť nepríjemné začernenie slamky. Slamky neodporúčame mať namočené v tekutine sústavne po dobu niekoľkých hodín.

  • po použití ich nechajte vyschnúť

Ak ste si už vychutnali váš nápoj, slamku premyte vodou, vyčistite zvnútra kefkou a nechajte ju vyschnúť. Takto pripravená vám bude slúžiť dlho a dobre.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: