Detská nerezová termofľaša Cheeki 400 ml - delfín

Skladom (>5 ks)
Kód: 3167
Značka: Cheeki
€24,90 €20,75 bez DPH
Kategória: Fľaše na pitie

Cheeki detské nerezové termofľaše na vodu s dvojitou vákuovou izoláciou sa dodávajú s uzáverom, ktorý neprepúšťa vodu (v polohe "x"), takže je bezpečný na použitie aj v taškach a ruksakoch. Na uzávere je možné nastaviť 3 rýchlosti prietoku vody a tak je vhodný pre rôzne vekové skupiny detí. Je to uzáver bez slamky, pije sa preklopením fľaše.

Ideálna fľaša do škôlky, školy ale aj na šport, výlety alebo akúkoľvek inú činnosť, kde deti potrebujú ostať hydratované.

Silikónová podložka zabezpečujé tiché a bezpečné položenie na akýkoľvek povrch a chráni fľašu pred náhodným pádom a poškodením.

Nápoj udrží až 24 hodín studený, vhodný aj na teplé nápoje, len vzhľadom na to, že fľašu používajú deti je potrebné skontrolovať teplotu nápoja pred podaním dieťaťu, aby sa nepopálilo.

I keď výrobca neodporúča používať fľašu na horúce nápoje - riziko popálenia dieťaťa pri pití cez uzáver - termofľaše sú vhodné aj na teplé nápoje.

Zo zadnej strany fľaše je nápis, ktorý nabáda k opätovnému použitiu (refill-reuse / naplň – použi znova)

 

Fľaše majú veselé motívy a sú vyrobené z prvotriednych materiálov bez BPA a ftalátov.

Svojou veľkosťou pasujú do väčšiny školských batohov, outdoorových tašiek a ruksakov.

 

  • Objem: 400 ml
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ triedy 304 (18/8)
  • Fľaša a viečko bez BPA, netoxické farby
  • Údržba: odporúča sa len ručné umývanie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevypĺňajte toto pole:
1
MC Avatar autora | 4.4.2022
Fľaška jemne kropi aj ked je v polohe x čo ma sklamalo cena vs. Kvalita . Spoliehala som sa že za 30€ by už fľaša naozaj nemusela tiecť. Čiže pre deti do skolky- školy neodporúčam.
5
PT Avatar autora | 27.1.2022
spokojnost
5
ED Avatar autora | 29.8.2020
Výborná fľaša, deťom sa páči. Vrchnák sa dá nastaviť tak, že buď tečie veľa alebo menej alebo netečie vôbec, aj keď ju prevrátite hore dnom. Nereyové vnútro udrží vodu bez yápachu a čerstvú. Jediné negatívum je, že fľaša je taká mohutná a ťažšia oproti iným detským fľašiam. Prázdna váži 284 gramov.