Eko vrecko Boc'N Roll Young Surf

Skladom (1 ks)
Kód: BRYG SURF
Značka: Roll´eat
€8,90 €7,42 bez DPH
Kategória: Desiatové vrecká

Skladné, opakovane používateľné vrecko na zabalenie desiaty, ovocia a snackov do práce či školy. Vrecko Boc'n'Roll je ľahko udržiavateľné. Jednoducho ho očistíte handričkou alebo podľa potreby vyperiete. Po rozložení môže slúžiť aj na prestieranie.

Desiatové vrecko Boc'n'Roll je bez BPA, takže je netoxické a schopné rozkladu. Vonkajšia časť obalu je vyrobená z polyesteru a závesný pás je na suchý zips. Vďaka svojmu materiálu je flexibilné a prispôsobivé, no po použití sa vráti do pôvodného tvaru. 

Môžete si vybrať z viacerých dizajnov určených pre deti aj dospelých. 

Rozmery:  Zložený: 15 x 11 cm  /  Rozložený: 54 x 32cm 

Desiatový obal Boc'n'Roll

  • Vnútorná strana obalu z vysoko odolného termoplastického kaučuku
  • Vodotesná vnútorná časť
  • Znovu použiteľný a vhodný pre styk s potravinami
  • Závesný pás na suchý zips prispôsobiteľný rôznym veľkostiam potravín
  • Štýlový a praktický
  • Ľahko prateľný v práčke
    Materiál: 100% polyester

 

Kto sú Roll'eat?

Roll'eat sa snažia znížiť spotrebu materiálov s vysokým dopadom na životné prostredie, ako sú hliníkové fólie alebo plastové vrecká. Jedná sa o prvý rad produktov spoločnosti Marcadiferencia S.L., ktorá bola založená v Barcelone v roku 2006. Spoločnosť sa špecializuje na vývoj propagačných produktov pre environmentálne kampane vo firmách a verejných inštitúciách. Značka ponúka kreatívne riešenie pre jednorázové predmety, ktoré podporujú rozumnejšiu spotrebu a environmentálnu výchovu. Pod heslom "Reuse a Reenjoy", ich výrobky pre každodenné použitie spájajú dokonalú funkčnosť, dizajn a originalitu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: