Termoska na jedlo a zmrzlinu Esbit 0,75 L Grey/Orange s lyžičkou

Skladom (> 5 ks)
Kód: FJ750SPGO
Značka: Esbit termosky
€31,90 €26,58 bez DPH
Kategória: Termosky na jedlo a zmrzlinu
Objem: 0,75 l
Hmotnosť: 548 g
Výška: 16,5 cm
Priemer dna: 10,9 cm
Priemer hrdla: 8 cm
Materiál: potravinárska nehrdzavejúca oceľ
Izolácia: dvojitá vákuová izolácia

Kvalitná vákuová termoska na jedlo z nehrdzavejúcej ocele so širokým hrdlom od nemeckej značky Esbit je praktickým pomocníkom na cesty a výlety.

Táto dvojstenná termoska je vhodná na polievku, zmrzlinu alebo iné jedlo. Je určená pre outdoorové i bežné použitie a vyrobená s nemeckou precíznosťou.

Veľmi luxusná a atraktívna termoska na jedlo s dvojitou stenou z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Medzi jednotlivými stenami je vákuum pre udržanie stálej požadovanej teploty nápoja / jedla v termoske (udrží ich horúce alebo naopak studené). Na uzávere je gombík na uvoľnenie tlaku.

V uzávere je uložená skladacia nerezová lyžica, vďaka čomu je to ideálna termoska na polievku alebo zmrzlinu. Termoska, uzáver aj skladacia lyžice sú vyrobené z nerezovej ocele. Viečko termosky možno využiť ako misku, je dvojstenné a skrutkovacie. Hrdlo termosky je dostatočne široké. Možno ho otvoriť celé odskrutkovaním uzáveru a umožňuje ľahký prístup k jedlu a pohodlné plnenie a čistenie.

Vonkajšia strana termosky má drsný, protišmykový povrch, ktorý zabraňuje náhodnému vyšmyknutiu pri držaní, čo oceníte na turistike a iných outdoor aktivitách.
 
Termoska má objem až 0,75 litra.

Pri použití na teplé jedlá sa odporúča termosku zahriať naliatím horúcej vody a jej ponechaním v termoske po dobu asi 4 minút. Pri studených jedlách alebo zmrzline sa odporúča zase ochladenie termosky studenou vodou studenou na rovnakú dobu.


Parametre:

    Materiál: potravinárska nerezová oceľ.
    Rozmery (výška x priemer): cca 16,5 cm x 10,9 cm.
    Kapacita termosky: cca 0,75 l.
    Kapacita misky: cca 310 ml.
    Hmotnosť: cca 548 g.


Tepelnoizolačné vlastnosti:

Teplota naliatej vody: 95° C
Teplota prostredia: cca 20 °C ± 2 °C
Teplota vody po 6 hod.: cca 70° C
Teplota vody po 12 hod.: cca 60° C
Teplota vody po 24 hod.: cca 40° C


Ak Vám objem 750 ml nepostačuje pri vašich aktivitách, máme ešte niečo väčšie - Esbit termoska na jedlo 1 L. V prípade, že hľadáte menšiu, kompaktnejšiu termosku na jedlo, ktorá sa vám ľahko zmestí aj do menšieho batoha, vhod vám príde táto termoska na jedlo Esbit 0,5L takisto od overenej nemeckej značky Esbit.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: