Outdoor nerezová termoska Esbit 1,5L

Skladom (1 ks)
Kód: 2373
Značka: Esbit termosky
€39,90 €33,25 bez DPH
Kategória: Termosky
Objem: 1,5 l
Hmotnosť: 985 g
Výška: 32 cm
Priemer dna: 12,1 cm
Priemer hrdla: 7 cm
Materiál: potravinárska nehrdzavejúca oceľ
Izolácia: dvojitá vákuová izolácia

Kvalitná vákuová outdoor termoska z nehrdzavejúcej ocele so širokým hrdlom od nemeckej značky Esbit.

Objem: 1,5 L

Vyrobená je z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vonkajšia strana termosky má drsný, protišmykový povrch, ktorý zabraňuje náhodnému vyšmyknutiu pri držaní, čo oceníte na turistike a iných outdoor aktivitách. Pre lepšiu manipuláciu je termoska vybavená plastovou skladacou rukoväťou.

Medzi nerezovými stenami je vákuum. Tým sa udržiava stabilná teplota tekutiny v termoske - ako horúce tak studené. Aj po mnohých hodinách bude váš čaj v termoske stále rovnako horúci.

Vďaka nastaviteľnému popruhu na nosenie je to vhodná termoska na outdoor aktivity a turistiku.

Táto veľká XL termoska je vďaka širokému hrdlu (vnútorný priemer 7 cm) použiteľná aj ako termoska na jedlo alebo zmrzlinu. Vnútorná zátka sa dá otvoriť buď odskrutkovaním alebo stlačením gombíka. Termosky Esbit sú navyše vybavené druhou šálkou.

Pred použitím termosky na horúce nápoje sa odporúča termosku zohriať naliatím vriacej vody a ponechaním jej vo vnútri fľaše pár minút. Pred použitím na studené nápoje je vhodné termosku ochladiť studenou vodou rovnakým spôsobom.

Ak Vám objem 1,5 litra nepostačuje pri vašich aktivitách, máme ešte niečo väčšie - termoska s objemom vyše 2L. V prípade, že hľadáte menšiu, kompaktnejšiu termosku, ktorá sa vám ľahko zmestí do každého batoha, vhod vám príde táto klasická termoska Esbit 1L, prípadne jej luxusnejšia nasledovníčka - kvalitná termoska Esbit 1L v rôznych farebných prevedeniach, takisto od overenej nemeckej značky Esbit.

Alternatívou tejto termosky pre letné mesiace je jednovrstvová nerezová outdoor fľaša Cheeki 1,6L, ktorá síce neudrží teplo, ale je oveľa ľahšia (327 g vs. 985 g) a kompaktnejšia (28x9,5 cm vs 32x12,1 cm).

Pre lepšiu predstavu o produkte a jeho jednotlivých častiach odporúčame pozrieť krátke video kliknutím na odkaz nad textom.


Tepelnoizolačné vlastnosti:

Teplota naliatej vody: 98° C
Teplota prostredia: cca 20 °C ± 2 °C
Teplota vody po 6 hod.: cca 75° C
Teplota vody po 12 hod.: cca 60° C
Teplota vody po 24 hod.: cca 40° C

Krátka ukážka termosky Esbit 1,5 L

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: