Outdoor nerezová termoska Esbit 2,1L

Položka bola vypredaná…
Nie je skladom
Kód: 2374
Značka: Esbit termosky
€45,90 €38,25 bez DPH
Kategória: Termosky
Objem: 2,1 l
Hmotnosť: 1173 g
Výška: 36 cm
Priemer dna: 14,1 cm
Priemer hrdla: 7 cm
Materiál: potravinárska nehrdzavejúca oceľ
Izolácia: dvojitá vákuová izolácia
Položka bola vypredaná…

Veľká a kvalitná vákuová outdoor termoska z nehrdzavejúcej ocele s objemom cez 2L so širokým hrdlom od nemeckej značky Esbit.

Objem: 2,1 L 

Nezáleží na tom, ako ďaleko potrebujete ísť. Dostanete sa tam s dostatkom tekutín vďaka tejto vákuovej termoske s objemom cez 2 litre.

Vyrobená je z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Vonkajšia strana termosky má drsný, protišmykový povrch, ktorý zabraňuje náhodnému vyšmyknutiu pri držaní v rukaviciach. Pre lepšiu manipuláciu je termoska vybavená skladacou rukoväťou. Súčasťou balenia je nastaviteľný popruh na nosenie na pleci.

Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je to ideálna termoska na turistiku a iné outdoor aktivity.

Medzi nerezovými stenami je vákuum. Tým sa udržiava stabilná teplota tekutiny v termoske - ako horúce tak studené. Aj po mnohých hodinách bude váš čaj v termoske stále rovnako horúci.

Táto objemná XL termoska je vďaka širokému hrdlu (vnútorný priemer 7 cm) použiteľná aj ako termoska na jedlo a zmrzlinu. Vnútorná zátka sa dá otvoriť buď odskrutkovaním alebo stlačením gombíka. Termosky Esbit sú navyše vybavené druhou šálkou.

Pred použitím termosky na horúce nápoje sa odporúča termosku zohriať naliatím vriacej vody a ponechaním jej vo vnútri fľaše pár minút. Pred použitím na studené nápoje je vhodné termosku ochladiť studenou vodou rovnakým spôsobom.

Ak hľadáte menšiu, kompaktnejšiu termosku, ktorá sa vám ľahko zmestí do každého batoha, vhod vám príde táto klasická nerezová termoska Esbit 1L, prípadne jej nasledovníčka - luxusná kvalitná termoska Esbit 1L, v rôznych farebných prevedeniach, takisto od overenej nemeckej značky Esbit.

Alternatívou tejto termosky pre letné mesiace je jednovrstvová nerezová outdoor fľaša Cheeki s objemom 1,6 L, ktorá síce neudrží teplo, ale je oveľa ľahšia (327 g vs.1173 g) a kompaktnejšia (28x9,5 cm vs 36x14,1 cm).

Pre lepšiu predstavu o produkte a jeho jednotlivých častiach odporúčame pozrieť krátke video kliknutím na odkaz nad textom.Tepelnoizolačné vlastnosti:

Teplota naliatej vody: 98° C
Teplota prostredia: cca 20 °C ± 2 °C
Teplota vody po 6 hod.: cca 85° C
Teplota vody po 12 hod.: cca 75° C
Teplota vody po 24 hod.: cca 65° C

Krátka ukážka termosky Esbit 1,5 L

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AN Avatar autora | 24.7.2019
Mohutná termoska, čakal som že bude menšia. V batohu zaberie dosť miesta, ale veľký objem postačuje na celodennú túru. Materiál aj prevedenie veľmi kvalitne, ale za tú cenu je to asi samozrejme.