Sklenená dóza Glasslock na jedlo s ventilom - 400 ml

Položka bola vypredaná…
Nie je skladom
Kód: MCRB040A
Značka: Glasslock
€6,50 €5,42 bez DPH
Kategória: Nádoby na jedlo
Položka bola vypredaná…

icony pouzitie bez pecenia

Sklenený box obdĺžnikový MCRB-040

objem: 400 ml

rozmer: 148x99x43

 

Táto dóza na potraviny zdravotne nezávadná, je ideálny pomocník pre kuchára, mamičky a domácnosť. Svojou veľkosťov je vhodná na uskladnenie napríkad malých porcií pre dieťa, alebo tiež ako koreničky, na uskladnenie byliniek a podobne.

Sklenená dóza Glasslock s profesionálným tesnením a vzduchovým ventilom uchováva vaše potraviny a pokrmy dlhšie svieže a čerstvé. Dózy sú vyrobené zo zdravotne nezávadného skla, ktoré je až 3 krát odolnejšie proti rozbitiu ako bežné sklo. Vďaka profesionálnemu tesneniu na veku sú potraviny uchovávané v úplne vzduchotesnom a vodotesnom prostredí, a preto vydržia až dvakrát dlhšie čerstvé ako v klasických plastových nádobách. Pre jednoduchšie používanie v mikrovlnej rúre je na veku vzduchotesný ventil.

Uchovanie čerstvých potravín je jednou z najdôležitejších vlastností dóz Glasslock. Ak uložíte svoje potraviny či pokrmy v boxoch do chladničky, vydržia vám až 2x dlhšie čerstvé a svieže ako v klasických plastových nádobách. Po niekoľkých dňoch bude vaše jedlo rovnako chutné a čerstvé, ako v deň prípravy.


Ako je možné, že potraviny vydržia v dózach Glasslock dlhšie čerstvé ako v klasických plastových dózach?
Vďaka profesionálnemu tesneniu na veku sú potraviny uchovávané v úplne vzduchotesnom a vodotesnom prostredí, a preto vydržia až dvakrát dlhšie čerstvé ako v klasických plastových nádobách.

  • Materiál dózy je z nezávadného temperovaného skla (-20°C do max. 120°C.), vhodná do mikrovlnnej rúry, nevhodná do rúry na pečenie
  • Až 45% úspora miesta v chladničkách a mraziacich boxoch, zníženie nákladov za energie
  • Univerzálne využitie - uchovanie, príprava, servírovanie, ohrievanie, prenášanie jedál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: