Vianoce 2019 Zásielky posielame do 19.12. (vrátane). Týka sa to objednávok, ktoré sú prijaté do 19.12. do 12:00. Pri voľbe platby “vopred na účet“ najneskôr do 18.12, keďže platba nabieha cca 1 pracovný deň. Odporúčame vzhľadom na vyťaženosť kuriérskych spoločností nespoliehať sa na posledný dátum a objednať radšej skôr, aby Vám ostal čas aj na pekné zabalenie darčeka :-)
  • 1 z 6
 

Sklenená dóza Lifefactory 950 ml - bielo fialová

 
Dostupnosť Skladom (1 ks)
€20,90
€17,42 bez DPH
   
Kód tovaru AD6631
Značka Lifefactory
Kategória Sklenené dózy na jedlo
Záruka 2 roky
 

Lifefactory sklenená dóza so silikónovým obalom a vrchnákom. Ideálna nádoba pre zdravý obed do práce alebo uskladnenie zvyškov jedla v chladničke.
Nádoby sú vyrobené z tvrdeného skla a sú vhodné spolu so silikónovými obalmi do rúry na pečenie, mikrovlnnej rúry, mrazničky aj umývačky riadu.

Silikónový obal poskytuje nádobe ochranu. Po bokoch sú ušká, ktoré sa prichytávajú ku vrchnáku a tak zaisťujú ochranu pred vysypaním obsahu pri prenose. Silikónový obal nemusí byť odstránený z nádoby pri umývaní.

Vrchnáky sú vyrobené z polypropylénu (PP # 5), ktorý neobsahuje BPA / BPS  a je možné ich umývať v umývačke riadu. Neodporúčame však používanie vrchnákov v mikrovlnnej rúre, alebo pečenie s nimi.

Všetky komponenty sú vyrobené v Severnej Amerike: tvrdené sodno-vápenaté sklo sa vyrába v Mexiku, ochranné silikónové puzdro je vyrobené v USA a polypropylénové vrchnáky sú vyrobené v USA.

Veľkosť: 4 šálky (950 ml)
Hmotnosť: 907 gramov

Video k produktu:
http://vimeo.com/86557775

Starostlivosť o výrobok a jeho správne použitie:
Celé nádoby je možné skladovať v chladničke a mrazničke a je ich možné umývať v umývačke riadu. Nie je potrebné odstrániť silikónové puzdro.
Sklo a silikónový obal sú bezpečné pre použitie v mikrovlnnej rúre a v rúre na pečenie do teploty 425 °C. Nepoužívajte však na pečenie a ohrev v mikrovlnnej rúre vrchnáky. Pri vyberaní nádob z rúry na pečenie alebo mikrovlnnej rúry použite ochranné rukavice, nakoľko sklo môže byť horúce na dotyk.
Uistite sa, že jedlo je úplne rozmrazené pred varením alebo ohrievaním.

Vyhnite sa extrémnym teplotným zmenám (napr. z mrazničky do rúry) pretože môže dôjsť k prasknutiu skla. Neklaďte horúcu nádobu na studený alebo mokrý povrch. Nikdy nedávajte tekutinu do horúcej nádoby. Čistite opatrne, aby ste predišli poškriabaniu skla.

Vhodné do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní, v prípade potreby, použite vhodný umývací prostriedok a vyhnite sa odstraňovaniu zvyškov jedla ostrými a tvrdým predmetmi. Ak je potrebné, nádobu vopred namočte na určitý čas do teplej mydlovej vody.

Upozornenie: Nedodržanie návodu na použitie, môže spôsobiť, že produkt sa poškodí. Pri výrobe tvrdeného sodno-vápenatého skla sa nepoužíva olovo ako prísada. Všetky materiály sú bez BPA/BPS a bez ftalátov.

Objem 950 ml
Materiál sklo
Izolácia nie
Hmotnosť 907g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.