Sklenená dóza Lifefactory 240 ml - bielo zelená

Skladom (1 ks)
Kód: AD3925
Značka: Lifefactory
€15,90 €13,25 bez DPH
Kategória: Sklenené dózy na jedlo
Záruka: 2 roky
Objem: 240 ml
Materiál: sklo
Izolácia: nie

Veľkosť: 240 ml je ideálna pre menšie detské porcie: zdravé desiaty – kúsky ovocia či zeleniny.

Lifefactory sklenená dóza so silikónovým obalom a vrchnákom. Ideálna nádoba pre zdravý obed do práce alebo uskladnenie zvyškov z večere.
Nádoby sú vyrobené z tvrdeného skla a sú vhodné spolu so silikónovými obalmi do rúry na pečenie, mikrovlnnej rúry, mrazničky aj umývačky riadu.

Silikónový obal poskytuje nádobe ochranu. Po bokoch sú ušká, ktoré sa prichytávajú ku vrchnáku a tak zaisťujú ochranu pred vysypaním obsahu pri prenose. Silikónový obal nemusí byť odstránený z nádoby pri umývaní.

Vrchnáky sú vyrobené z polypropylénu (PP # 5), ktorý neobsahuje BPA / BPS  a je možné ich umývať v umývačke riadu. Neodporúčame však používanie vrchnákov v mikrovlnnej rúre, alebo pečenie s nimi.

Všetky komponenty sú vyrobené v Severnej Amerike: tvrdené sodno-vápenaté sklo sa vyrába v Mexiku, ochranné silikónové puzdro je vyrobené v USA a polypropylénové vrchnáky sú vyrobené v USA.

Veľkosť: 1 šálka (240 ml)

Hmotnosť: 363 gramov

Video k produktu:

http://vimeo.com/86557775

Starostlivosť o výrobok a jeho správne použitie.

Celé nádoby je možné skladovať v chladničke a mrazničke a je ich možné umývať v umývačke riadu. Nie je potrebné odstrániť silikónové puzdro.
Sklo a silikónový obal sú bezpečné pre použitie v mikrovlnnej rúre a v rúre na pečenie do teploty 425 °C. Nepoužívajte však na pečenie a ohrev v mikrovlnnej rúre vrchnáky. Pri vyberaní nádob z rúry na pečenie alebo mikrovlnnej rúry použite ochranné rukavice, nakoľko sklo môže byť horúce na dotyk.
Uistite sa, že jedlo je úplne rozmrazené pred varením alebo ohrievaním.

Vyhnite sa extrémnym teplotným zmenám (napr. z mrazničky do rúry) pretože môže dôjsť k prasknutiu skla. Neklaďte horúcu nádobu na studený alebo mokrý povrch. Nikdy nedávajte tekutinu do horúcej nádoby. Čistite opatrne, aby ste predišli poškriabaniu skla.

Vhodné do umývačky riadu. Pri ručnom umývaní, v prípade potreby, použite vhodný umývací prostriedok a vyhnite sa odstraňovaniu zvyškov jedla ostrými a tvrdým predmetmi. Ak je potrebné, nádobu vopred namočte na určitý čas do teplej mydlovej vody.

Upozornenie: Nedodržanie návodu na použitie, môže spôsobiť, že produkt sa poškodí. Pri výrobe tvrdeného sodno-vápenatého skla sa nepoužíva olovo ako prísada. Všetky materiály sú bez BPA/BPS a bez ftalátov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: