Desiatový box Zdravá desiata - zelený

Skladom (3 ks)
Kód: 4095
Značka: Zdravá fľaša
€9 €7,50 bez DPH
Kategória: Nádoby na jedlo

Desiatový box ZDRAVÁ DESIATA - desiatová škatuľka, ktorú si vždy spoznáte. Unikátny český výrobok od výrobcu Zdrava Fľaša, ktorý je vyrobený z polypropylénu určeného pre lekárske a farmaceutické použitie a zabraňuje šíreniu plesní a zápachu. Desiatový box neobsahuje ftaláty, ani zmäkčovadlá. Box je možné myť v umývačke riadu alebo v ňom ohrievať desiaty v mikrovlnne rúre.

Unikátne české produkty vyrobené z polypropylénu určeného pre lekárske a farmaceutické využitie. Materiál zamedzuje šíreniu plesní a zápachu, neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá ani BPS. Box umožnuje originálnu možnosť vkladania vlastných obrázkov či fotografií do priehľadnej fólie. Nakreslite si vlastný obrázok, napíšte si ťahák, vyberte si obľúbenú fotografiu z vášho albumu a vložte si ju pod fóliu Zdravej desiaty. Desiatovú škatuľku si tak už nikdy nespletiete. Pred umytím je nutné obrázok vybrať.

Vďaka chytrej posuvnej a vyberateľnej priehradke a odolnému materiálu bude vaša desiata pestrá a zdravá. Materiál neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá, BPA a BPS. Pevné pánty umožňujú viečko otvoriť úplne a pritom sa box nepreklopí. Viečko je tiež možné jednoducho oddeliť. Škatuľka je vhodná do umývačky riadu, chladničky, mrazničky a mikrovlnnej rúry.

Rozmery: 18 x 13 x 6,5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: